REC6-0505SRW/R10/A/CTRL/X1
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC6-0505SRW/R10/A/CTRL/X1
JLCPCB Part #
C5867945
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 10kV 1A 4.5V~9V 5V 6W 77% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS