REC10-1212SRW/H2/A/M/SMD-R
Extended
MFR.Part #
REC10-1212SRW/H2/A/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C5864549
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 10W 12V 2kV 833mA 86% 9V~18V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS