RDC40-390K-RC
MFR.Part #
RDC40-390K-RC
JLCPCB Part #
C5863894
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
12mΩ 21A 28A 39uH ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS