RN10B1000CT1-X10
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RN10B1000CT1-X10
JLCPCB Part #
C5862845
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS