RM10J104CT
MFR.Part #
RM10J104CT
JLCPCB Part #
C5853816
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS