R1190J033D-T1-FE
MFR.Part #
R1190J033D-T1-FE
JLCPCB Part #
C5853684
Package
TO-252-5-P2
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150uA 16V 1A 3.3V 60dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Soft Start、Enable Positive TO-252-5-P2 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS