RH5RL44AA-T1-FE
MFR.Part #
RH5RL44AA-T1-FE
JLCPCB Part #
C5850574
Description
-40℃~+85℃ 1 1.2uA 10V 4.4V 65mA Fixed Positive SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS