RGS1A60D30KGU
Extended
Manufacturer
Carlo Gavazzi Computing Solutions
MFR.Part #
RGS1A60D30KGU
Description
1 Form A (SPST-NO) 30A 42V~600V Yes - Solid State Relays (Triac Output) ROHS