QT49S-14.7456MAIJ-T
MFR.Part #
QT49S-14.7456MAIJ-T
JLCPCB Part #
C5849644
Description
-40℃~+85℃ 14.7456MHz 18pF 30Ω ±20ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS