PT15NV02-103A2020-E-PM-S
MFR.Part #
PT15NV02-103A2020-E-PM-S
JLCPCB Part #
C5848530
Description
1 10kΩ 250mW ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS