PT10MH01-223A2020-I-PM-S
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PT10MH01-223A2020-I-PM-S
JLCPCB Part #
C5848465
Package
Plugin
Description
1 150mW 22kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS