PSU54015A
MFR.Part #
PSU54015A
JLCPCB Part #
C5848301
Package
Plugin
Description
-40℃~+65℃ 0%~+20% 125V 46.05mm 540uF 87.25mm Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS