REC7.5-4809DRW/H2/A/M/SMD-R
MFR.Part #
REC7.5-4809DRW/H2/A/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C5847632
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
2 2kV 36V~72V 417mA 7.5W 84% 9V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS