REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD
MFR.Part #
REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD
JLCPCB Part #
C5847625
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 1.8A 18V~36V 2kV 3.3V 7.5W 78% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS