REC7.5-2412DRW/H1/A/M/SMD
MFR.Part #
REC7.5-2412DRW/H1/A/M/SMD
JLCPCB Part #
C5847617
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
12V 18V~36V 1kV 2 312mA 7.5W 85% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS