REC7.5-2405SRW/H1/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC7.5-2405SRW/H1/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C5847601
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1.5A 18V~36V 1kV 5V 7.5W 82% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS