REC7.5-1215DRW/H2/A/M/SMD
MFR.Part #
REC7.5-1215DRW/H2/A/M/SMD
JLCPCB Part #
C5847591
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
15V 2 250mA 2kV 7.5W 86% 9V~18V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS