REC7.5-1212DRW/H1/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC7.5-1212DRW/H1/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C5847587
Package
DIP,32x20.3mm
Description
12V 1kV 2 312mA 7.5W 85% 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS