REC7.5-1209DRW/H2/A/M/SMD-R
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC7.5-1209DRW/H2/A/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C5847577
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
2 2kV 417mA 7.5W 84% 9V 9V~18V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS