REC7.5-1205DRW/H1/A/M/SMD
MFR.Part #
REC7.5-1205DRW/H1/A/M/SMD
JLCPCB Part #
C5847567
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1kV 2 5V 7.5W 750mA 82% 9V~18V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS