REC5-123.3SRW/H2/A/CTRL/X2
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC5-123.3SRW/H2/A/CTRL/X2
JLCPCB Part #
C5847147
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1A 2kV 3.3V 5W 77% 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS