REC3.5-2424SRW/R8/A/CTRL/X1
Extended
MFR.Part #
REC3.5-2424SRW/R8/A/CTRL/X1
JLCPCB Part #
C5846949
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 145mA 18V~36V 24V 3.5W 84% 8kV DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS