REC3-123.3SRW/H4/A/SMD/CTRL
Extended
MFR.Part #
REC3-123.3SRW/H4/A/SMD/CTRL
JLCPCB Part #
C5846698
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 3.3V 3W 4kV 76% 900mA 9V~18V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS