REC3-053.3SRW/H4/A/SMD/CTRL
MFR.Part #
REC3-053.3SRW/H4/A/SMD/CTRL
JLCPCB Part #
C5846595
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 3.3V 3W 4.5V~9V 4kV 76% 900mA SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS