1210W3F1800T5E
MFR.Part #
1210W3F1800T5E
JLCPCB Part #
C66696
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS