RDC50-182K-RC
MFR.Part #
RDC50-182K-RC
JLCPCB Part #
C5846181
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
1.8mH 302mΩ 4.5A ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS