RDC50-150K-RC
MFR.Part #
RDC50-150K-RC
JLCPCB Part #
C5846179
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
15uH 35A 49A 5mΩ ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS