PC0703-150M-RC
MFR.Part #
PC0703-150M-RC
JLCPCB Part #
C5844638
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.24A 100mΩ 15uH ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS