ZA028SDCT
MFR.Part #
ZA028SDCT
Description
-30℃~+65℃ 16V~28V 3.9kHz 30.74mm 56.75mm 65dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS