RB5480-3-681K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
RB5480-3-681K-RC
JLCPCB Part #
C5842431
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
1.2Ω 385mA 510mA 680uH ±10% 插件,D=9.5mm Power Inductors ROHS