R3132Q32EA-TR-FE
MFR.Part #
R3132Q32EA-TR-FE
JLCPCB Part #
C5841491
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃@(Tj) 1 240ms 3.2V 800mV~6V Active Low No Open Drain Voltage Detector Yes SC-82AB Supervisor and Reset ICs ROHS