FTC201265S2R2MBCA
Extended
- Manufacturer
- cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
- MFR.Part #
- FTC201265S2R2MBCA
- JLCPCB Part #
- C5832309
- Package
- SMD,1.2x2mm
- Description
- 1.7A 1.8A 2.2uH 215mΩ ±20% SMD,1.2x2mm Power Inductors ROHS