PTGL5SAR1R0M1B51B0
MFR.Part #
PTGL5SAR1R0M1B51B0
JLCPCB Part #
C5829885
Description
-30℃~+85℃ 1.4W 16V 1Ω 2A 470mA 5mm 880mA 9.5mm Plugin Resettable Fuses ROHS