PLS-65F25AL01-08
Extended
Manufacturer
Peerless by Tymphany
MFR.Part #
PLS-65F25AL01-08
Description
100Hz~20kHz 107.62Hz 25W 46.2mm 69mm 69mm 7.31Ω Electromagnetic - Speakers ROHS