PK-26N04W-12VQ
MFR.Part #
PK-26N04W-12VQ
Description
-20℃~+70℃ 15.2mm 26mm 400Hz 87dB 8V~16V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic - Buzzers ROHS