PCSV80-121M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCSV80-121M-RC
JLCPCB Part #
C5823942
Package
3131
Description
1.1A 121uH 1A 425mΩ ±20% 3131 Power Inductors ROHS