PB-12N23P-09Q
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PB-12N23P-09Q
JLCPCB Part #
C5823196
Package
Plugin,D=12mm
Description
-20℃~+70℃ 10.2mm 12mm 2.3kHz 7V~11V 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic Plugin,D=12mm Buzzers ROHS