MYTNA1R86RELA2RAD
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MYTNA1R86RELA2RAD
Description
1 6A 6V~14.4V 700mV~1.8V 90% - Isolated Power Modules ROHS