MT12A-2405WI
Extended
Manufacturer
Furuno (Kaga Electronics USA)
MFR.Part #
MT12A-2405WI
JLCPCB Part #
C5813005
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.2A 1.6kV 12W 18V~36V 2 5V 83% Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS