MSE28LDT8
MFR.Part #
MSE28LDT8
JLCPCB Part #
C5812781
Package
Plugin,23x23mm
Description
-40℃~+65℃ 13.6mm 20V~28V 23mm 23mm 3.85kHz 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric Plugin,23x23mm Buzzers ROHS