MSE14LSN2S
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
MSE14LSN2S
JLCPCB Part #
C5812767
Package
Plugin,23x23mm
Description
-40℃~+65℃ 13.6mm 23mm 23mm 4kHz 7V~14V 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric Plugin,23x23mm Buzzers ROHS