TSM60NB099PW C1G
MFR.Part #
TSM60NB099PW C1G
JLCPCB Part #
C5804502
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.587nF 20pF 329W 38A 4V 600V 62nC@10V 99mΩ@10V TO-247 MOSFETs ROHS