TSM033NB04CR RLG
MFR.Part #
TSM033NB04CR RLG
JLCPCB Part #
C5804463
Package
PDFN-8(5x6)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 21A、121A 250pF 3.1W、107W 3.3mΩ@10V 40V 4V 5.022nF 77nC@10V PDFN-8(5x6) MOSFETs ROHS