MOR0W4J0361A50
MFR.Part #
MOR0W4J0361A50
JLCPCB Part #
C66229
Package
Plugin,D2.2xL6.5mm
Description
250V 250mW 360Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS