MP2153GTF-25-P
MFR.Part #
MP2153GTF-25-P
JLCPCB Part #
C5800247
Package
SOT-563
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1.1MHz 2.5V 2.5V~5.5V 3A Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-563 DC-DC Converters ROHS