MPQ4436AGRE-33-AEC1-Z
MFR.Part #
MPQ4436AGRE-33-AEC1-Z
JLCPCB Part #
C5799776
Package
QFN-20(4x4)
Description
-40℃~+150℃@(TJ) 1 18uA 3.3V 3.3V~45V 350kHz~1MHz 6A Buck Buck Built-in Fixed Yes QFN-20(4x4) DC-DC Converters ROHS