MLC20-1R8K-RC
MFR.Part #
MLC20-1R8K-RC
JLCPCB Part #
C5799453
Description
1.8uH 45@10MHz 500mΩ 55MHz 70mA ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS