MDH10060C-471MA=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MDH10060C-471MA=P3
JLCPCB Part #
C5796585
Package
SMD,10.1x10mm
Description
470uH 560mA 560mA 750mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS