MCHC40-101K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MCHC40-101K-RC
JLCPCB Part #
C5796219
Package
SMD,5.6x5mm
Description
1.6Ω 100uH 250mA ±10% SMD,5.6x5mm Power Inductors ROHS