MGJ6T12150505MC-R13
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MGJ6T12150505MC-R13
Description
-10V、15V 2 240mA 5.2kV 6W 82% 9V~18V - Isolated Power Modules ROHS